Komemoracija za prof. dr. sc. Mladena Dorkina

Čuvajući lijepu i punu poštovanja uspomenu na prof. dr. sc. Mladena Dorkina, dugogodišnjega profesora na Odjelu za kroatistiku Sveučilišta u Zadru, pozivamo Vas da svojim dolaskom uveličate komemoraciju za ovog nizu generacija omiljenog profesora.

Komemoracija će se održati u ponedjeljak, 20. svibnja s početkom u 12 sati, u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV, br. 2) .

O životu i radu prof. dr. sc. Mladena Dorkina govorit će prof. dr. sc. Josip Faričić, rektor Sveučilišta u Zadru, prof. dr. sc. Josip Lisac, profesor emeritus, prof. dr. sc. Zvjezdana Rados, dr. sc. Radomir Jurić, predsjednik Matice hrvatska - ogranak Zadar, izv. prof. dr. sc. Sanja Knežević, pročelnica Odjela za kroatistiku.

S poštovanjem Vas srdačno pozdravljam!

Sanja Knežević