Alumni Odjela za kroatistiku o studiju i karijeri

Jučer je na Sveučilištu u Zadru (Odjel za kroatistiku Sveučilišta u Zadru) održan Okrugli stol “Alumni Odjela za kroatistiku o studiju i karijeri”, ujedno i završno događanje ovogodišnjeg iznimno bogatog programa na Danima kroatistike.

Čast i zadovoljstvo nam je bilo sudjelovati u ime Kulturno-informativni centar otoka Šolte u radu okrugloga stola, uz izv. prof. dr. sc. Josipa Miletića, voditelja Alumni kluba, Antu Kolanovića, novinara HRT-a i rukovoditelja zadarskog centra HRT-a, Marinku Čulinu Rončević, iz Srednjoškolskog đačkog doma Zadar, i Anu Lisicu, voditeljicu Aktiva učitelja hrvatskog jezika.

Predstavili smo rad Kulturno-informativnog centra otoka Šolte na Okruglom stolu, koji je namijenjen budućim studentima kroatistike s predstavljanjem mogućnosti ostvarenja karijera nakon završenog studija Hrvatskoga jezika i književnosti.