Ritam kulturizma 2018. - natječaj studentskih radova

Budući da je Europska komisija 2018. proglasila godinom kulturne baštine, studentski projekt Ritam kulturizma je ove godine svoju inspiraciju pronašao u kulturnoj baštini pod geslom "Doživi kulturnu baštinu".

U edukativnom dijelu programa Ritam kulturizma 2018., ove godine će svoj rad i iskustva vezana uz kulturnu baštinu imati priliku predstaviti i studenti Sveučilišta u Zadru.

Sukladno navedenome, ovim putem pozivamo sve studente Sveučilišta u Zadru da prijave svoje seminarske, završne i diplomske radove koji s različitih aspekata obrađuju kulturnu baštinu te time sudjeluju u natječaju studentskih radova, od kojih će najbolji biti predstavljeni u edukativnom dijelu programa Ritam kulturizma 2018.

Najbolji rad osvaja novčanu nagradu u iznosu od 500,00 kuna.

Prijava na natječaj traje do 13.4.2018., a pojedinosti o prijavi se nalaze u pozivu.

Poziv>>>
Program>>>